• Pozvánka na triedne rodičovské združenie

•  Vážení rodičia,

pozývame Vás na triedne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 19. januára 2016 ( utorok) od 13:30 do 16:00 hod. v jednotlivých triedach našej školy. Zároveň žiadame rodičov žiakov 7. ročníka, aby sa zúčastnili združenia o 15:30 hod. v 7. A triede, kde sa budú podávať informácie o lyžiarskom výcviku.     Všetci ste vítaní !

• Vianočné trhy

• Vianočná atmosféra neobišla ani našu školu. Tí, ktorí sa prišli pozrieť, určite neoľutovali. Stoly plné vianočných ozdôb, anjelikov a dobrôt, ako aj príjemná atmosféra s omamnou vôňou punču a waflí nás sprevádzala celé popoludnie. Veru, vybrať si z ponuky, nebolo jednoduché. Možete sa presvedčiť vo fotogalérií.

Do galérie Vianočné trhy boli pridané fotografie.

• Besiedka v 4.B

• " Sme len deti, srdce veľké máme a s tým srdcom veľkým, darčeky chystáme. Spievať vám budeme radostne, vesele, koledy, básničky s láskou vám povieme." Ďakujeme rodičom za účasť i pohostenie a želáme všetkým krásne a požehnené vianočné sviatky!

• Predvianočné stretnutie v 3.B

• Cítime, ako sa k nám potichúčky blížia vianočné sviatky, tie najkrajšie a najradostnejšie sviatky v roku. Atmosféra školského vianočného programu nás obklopuje rok čo rok. Aj tento rok sa žiaci z 3.B triedy naladili sviatočne, prostredníctvom básní, piesní, tanca a hry na hudobných nástrojoch.

• Besiedka v 4.A

• Dňa 15.12.2015 sa konala v 4.A triede besiedka. Spolu sme prežili pekné popoludnie v kruhu spolužiakova a rodičov. Ďakujeme sponzorom i rodičom za sladké prekvapenie, stromček a pizzu.

• Vianočné prázdniny a riaditeľské voľno

• Vianočné prázdniny sa začínajú od 23.12.2015 do 07.01.2016 (štvrtok) a zároveň  dňa 08. 01. 2016 (piatok) udeľuje riaditeľka základnej školy riaditeľské voľno z organizačných dôvodov. Vyučovanie na našej škole začne 11. 01. 2016  (pondelok).

• Vianočné prianie

• Prajeme vám krásne a veselé Vianoce. Nech sú to sviatky plné lásky, pokoja a oddychu. Nech je vaše srdce obklopené láskou všetkých blízkych a žiari štastím jasne ako Betlehémska hviezda. Nech pod stromčekom nájdete veľa darčekov, ktoré vás pri srdiečku zohrejú a zažijete chvíle, na ktoré budete vždy s úsmevom spomínať.

Vedenie ZŠ s MŠ a kolektív zamestnancov.

• Finančná zbierka pre Jožka

• Tohtoročné vianočné trhy a adventný čas chceme využiť na pomoc nášmu bývalému žiakovi Jožkovi Špaglovi z Vasiľova, ktorého zdravotný stav nám nie je ľahostajný. Chceme u žiakov prebudiť empatiu, pocit pomáhať tomu, kto to potrebuje. V škole je zriadená pokladnička, výťažok z predaja školských výrobkov + dobrovoľný príspevok od žiakov bude doručený Jožkovi. Veríme, že Vás jeho príbeh nenechá ľahostajnými a pomôžete. Ď A K U J E M E ! heart

• Vyplácanie cestovného

• Vyplácanie cestovného pre dochádzajúcich žiakov: 18. 12. 2015 (piatok) od 7:00 - 15:00 hod., 21. 12. 2105 (pondelok)od 7:00 - 15:00 hod. v kancelárii u pani Valčičákovej na 1. poschodí. Ak zákonný zástupca nemôže prísť, napíše splnomocnenie + číslo OP do žiackej knižky, nie na papier. Ďakujeme.

• Školské kolo Olympiády z anglického jazyka

• 11. a 14. decembra sa uskutočnilo školské kolo Olympiády z anglického jazyka. Súťažilo sa v dvoch kategóriách 1A (7. roč.) a 1B (8. a 9. roč.). V kategórii 1A sa zúčastnilo 17 žiakov a na 1. mieste sa umiestnil Patrik Majcher zo 7. B. V kategórii 1B si svoje vedomosti preverilo 14 žiakov a na 1. mieste sa umiestnil Samuel Rabčan z 9. A. Výhercovia školského kola budú našu školu reprezentovať 13. 1. 2016 v okresnom kole v Námestove. Výhercom gratulujeme a prajeme GOOD LUCK v Námestove. yesDo galérie Školské kolo olymiády z ANJ boli pridané fotografie.

• Vianočné trhy

• Srdečne Vás pozývame na Vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia 16. decembra (v stredu) od 12:30 do 14:00 hod. v telocvični ZŠ.

• Inzerát - Odpredaj motorového vozidla

• Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Lokca ponúka na predaj vyradené motorové vozidlo Škoda Felícia ŠPZ NO 153 AR s platnou STK a zákonnou poistkou za sumu 150 €. Prípade záujmu prosíme volať na tel.č. 0901 725 223 do 18.12.2015.

• Vianočné tvorivé dielne

• Pozývame rodičov, žiakov a priaznivcov našej školy, ktorí majú chuť pomôcť a niečo spoločne vytvoriť s našimi žiakmi na tvorivé vianočné dielne, ktoré sa uskutočnia 14. decembra (v pondelok) od 13:00 do 17:00 na prízemí v budove ZŠ. Všetci ste srdečne vítaní! O občerstvenie sa postaráme. wink

• Mikuláš v škole

• V pondelok 7.12. 2015 už od rána panovala v škole sviatočná nálada, pretože k nám do ZŠ s MŠ Lokca zavítal Mikuláš. Spolu s veselým anjelom a kučeravým čertom porozdával deťom balíčky. Zaspievali i zarecitovali sme mu a takto sa poďakovali za darčeky. Žiaci sa potom zúčastnili na žiackej sv. omši. Tešíme sa o rok zas, ty náš svätý Mikuláš!

• Mikulášsky volejbalový zápas  - výsledok
          • Mikulášsky volejbalový zápas - výsledok

• Mikulášsky zápas po troch setoch vyhrali učitelia 3:1. Deviatačky + jeden deviatak s trénerkou a pánom školníkom nám dali zabrať, prvý set vyhrali suverénne, druhý set prehrali tesne a tretí set už bol v réžii učiteľov. Výhercovia získali tortu, s ktorou sa podelili s deviatačkami. Ďakujeme za príjemné športové okamihy strávené na ihrisku. yes Do galérie Mikulášsky volejbalový zápas boli pridané fotografie.

• Pripravujeme

• 14. decembra - vianočné dielne v spolupráci s rodičmi
            • 16. decembra - charitatívne vianočné trhy v telocvični ZŠ s cieľom pomôcť bývalému žiakovi Jožkovi Špaglovi heart
            • 22. decembra - vianočný program
          • Mikulášsky volejbalový zápas

• 7. decembra sa uskutoční volejbalový zápas medzi žiakmi 9. ročníka a učiteľmi. Tešíme sa na príjemné chvíle strávené na volejbalovom ihrisku. angeldevil Športu zdar!